Агрономічно-облікове відділення, спеціальність: 071 «Облік і оподаткування»

IMG_1428_1.JPG
DSC04333.JPG

Бухгалтер – одна із самих затребуваних професій сьогодні. Освічені бухгалтери  потрібні у будь-який  час  та  за будь-якої  економічної  ситуації.

Тому, спеціальність «Облік і оподаткування» – це не лише популярна економічна спеціальність, а й майбутній напрям діяльності для тих, хто прагне розкрити таємниці формування економічної інформації, яка використовується для управління  підприємством, організаціями, установами.

Відділення  бухгалтерського обліку в Чернятинському коледжі   Вінницького НАУ наймолодше, засноване в 1984 році. За цей період спеціальність бухгалтера здобули близько 4 тисяч випускників. Серед них відомі спеціалісти з бухгалтерського обліку, викладачі коледжів та університетів, бізнесмени.

Але перед тим, як зайняти такі відповідальні посади і знайти своє місце в житті  ці люди здобували початкову фахову освіту та досвід в нашому коледжі. І саме звідси розпочалась їхня кар’єра.

Нині коледж готує молодших спеціалістів з цієї спеціальності,  як на денній так і на заочній формах  навчання.

На відділенні бухгалтерського обліку працюють  досвідчені   викладачі, переважна більшість з них має великий педагогічний досвід і високу фахову кваліфікацію. Серед них: 8 викладачів вищої категорії, 3 викладачі-методисти.

До послуг студентів – сучасні кабінети і лабораторії, бібліотека з читальною залою, актова зала, спортивна та тренажерна зали,  літній  спортивний  майданчик, їдальня,  гуртожиток, медичний пункт.

Студенти спеціальності  неодноразово ставали переможцями та призерами обласних конкурсів «Кращий за професією», художньої самодіяльності , предметних олімпіад та спортивних змагань.

Існує міф, що бухгалтер – людина, ведуча постійні підрахунки  і нічого не бачить окрім своїх цифр, дебету і кредиту, балансу і сальдо. Це зовсім не так! Вже давно у бухгалтера немає необхідності самому вести складні підрахунки. Зараз всю «чорну» роботу робить комп'ютер, потрібно лише підставити правильні цифри  в  потрібні  комірки.

З цією метою в коледжі  створено лабораторії для вивчення основ інформатики і комп'ютерної техніки, інформаційних систем та технологій в обліку, навчальна бухгалтерія, які оснащені сучасною комп'ютерною технікою з доступом до мережі INTERNET. Студенти мають можливість досконало вивчати прикладну програму  1-С «Бухгалтерія».

 Переддипломну    практику    студенти  проходять в кращих господарствах Вінницької та Хмельницької областей де бухгалтерський облік ведеться на базі сучасних комп'ютерних програм.

Серед них: ТОВ «Агротал», «Агрокряж-1» - Жмеринського району; ТОВ «Міжлісся», ТОВ «Краєвид Поділля», ТОВ «Лан» - Барського району: ТОВ «Агроінвест», СТОВ «Агрофірма «Красне», СТОВ «Поділля», ТОВ «Агро-Еталон», ТОВ «Обрій» - Тиврівського району, ПП «Дари садів» -Могилів-Подільського району; ПП «Юхимівське» - Шаргородського району; АНВП «Візит»- Хмільницького району; ТОВ «Летичів Агро», ТОВ «Агрофірма Прогрес-В» - Хмельницької області  та багато інш.

    Випускники за спеціальністю «Облік і оподаткування» є універсальними фахівцями  і  можуть займати різні посади:

фахівця з бухгалтерського обліку, економічного  аналізу;

фахівця з оподаткування;

●  фінансиста;

економіста підприємства;

●  маркетолога;

спеціаліста з управління персоналом;

●  менеджера;

●  фахівця з банківської справи;

●  спеціаліста державного казначейства ;

фахівця з страхування майна;

●  спеціаліста з комерційної діяльності.

 

                                                                           

Поділіться інформацією із друзями