Внутрішні олімпіади з історії України та математики У Чернятинському коледжі!!!

 1.jpg
 2.jpg
 з математики.jpg
docx.jpg

Внутрішні олімпіади з історії України та математики У Чернятинському коледжі Вінницького національного аграрного університету з 20 по 26 вересня 2018 року комісією загальноосвітніх і соціально-гуманітарних дисциплін було проведено внутрішні олімпіади з історії України та математики.

Завданням цих олімпіад було стимулювання потреб у творчому оволодінні знаннями здобувачами освіти. Олімпіади проводили: викладач історії України – Л.П.Гук та викладачі математики – С.Ф. Кострич і С.В. Матищук. Проводилась олімпіада серед студентів ІІ курсів усіх відділень. Мета – зріз залишкових знань для допомоги студентам у виборі предмету для ДПА у вигляді ЗНО в кінці 2018/2019 навчального року. Рішення про вибір студентами другого предмету на ДПА було прийнято методичною радою Чернятинського коледжу ВНАУ.

У олімпіаді з історії України І місце зайняла студентка групи А – 21 Вікторія Гладун, яка набрала 173 бали з 200 можливих. ІІ місце зайняв студент групи А – 21 Кирило Люлько, який набрав 151 бал. ІІІ місце зайняла студентка групи О – 21 Юлія Матеуш, яка набрала 144 бали. У олімпіаді з математики І місце зайняла студентка групи О – 21 Марина Огороднік, яка набрала 153 бали з 200 можливих. ІІ місце зайняв студент групи О – 21 Олександр Мазур, який набрав 135 балів. ІІІ місце зайняв студент групи О – 21 Богдан Гарник, який набрав 128 балів.

Поділіться інформацією із друзями