День працівника освіти

   3 жовтня 2018р в актовій залі Чернятинського коледжу Вінницького національного аграрного університету панувала атмосфера свята. Зі словами привітання виступив Віталій Кучерявий, директор коледжу. Студенти підготували чимало сюрпризів для своїх викладачів. Інтригою на початку дійства стала інформація про опитування студентів, щодо визначення кращих викладачів коледжу. Тому було всім цікаво дізнатися, кого ж визначали студенти найкращими.

   Ведучі вечора  Анастасія Капацин, Тетяна Кошель та Руслан Сайненко, крім привітань розповіли історію нашого коледжу. Всі дізналися, що з років заснування закладу і до нашого часу його закінчили 14850 студентів, а в наступному році весь наш колектив буде святкувати 75-річчя з його заснування.

   Протягом усього заходу лунали вітання на адресу кожної циклової комісії. Привітала також увесь педагогічний колектив Валентина Білоус, заступник директора з навчальної роботи, даруючи музичне вітання.  Усі учасники заходу щиро демонстрували  свої таланти, а саме: Ольга Паладій, група 0-32, вокалісти- Руслан Грипичук,група М-32, Роман Луцьков, група М-22, Вікторію Корпалюк, група О-32, Олена Довгань, група А-21, Аліна Михайлова, група А-41 та учасники фольклорно-етнографічного ансамблю «Коледжани» з народними піснями та хореографічними замальовками. Їх зустрічали гучними оплесками працівники освіти та з вдячністю посміхалися своїм вихованцям.

   На це свято також були запрошені ветерани педагогічної праці, які ділилися своїми знаннями з багатьма поколіннями студентів. На захід завітали: Петро Шпіганєвич, Леоніда Щербюк, Тетяна Чеміна. Вшановуючи їхню працю, учасники концерту подарували квіти.

  Наприкінці свята відбулося вручення листів-подяк кожному викладачеві та ветеранам, бо ми - студенти і ще раз пересвідчились, що неможливо визначити серед них найкращого, бо кожний з наставників бажає щоб, кращими були ми - Студентська Молодь.

http://www.youtube.com/watch?v=DqxwiXBP8YY&feature=youtu.be

Поділіться інформацією із друзями