Здобутки коледжу за 2016-2017 навчальний рік

Здобутки Чернятинського коледжу Вінницького національного аграрного університету за 2016-2017 навчальний рік

 Викладачі  коледжу  Гук Л.П., Волкотруб А.О., Білоус В.І., Коломієць С.І., Тетеріна Г.М., Котеля В.О., Матищук С.В. взяли участь в IV Регіональній науково-методичній конференції «Сучасні технологічні технології та інноваційні методики навчання в підготовці фахівців у коледжах та технікумах: досвід, проблеми, перспективи», яка була проведена у Вінницькому технічному коледжі

     Викладачі Гук Л.П., Коломієць С.І., Матищук С.В. брали участь у ІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «Україна в гуманітарних і соціально-економічних вимірах», який проводився на базі Дніпропетровського національного університету ім. О. Гончара.

Викладач Гук Л.П. брала участь в обласній науково-практичній конференції «Українська революція. Погляд через 100 років», який проводився на базі Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу.

Викладач Котеля В.О. зайняла ІІІ місце у конкурсі «Педагогічні інновації» у номінації «Інноватика в організації практичного навчання студентів,який проводився ДУ НМЦ «Агроосвіта».

Викладач Білоус В.І. брала участь у XIX Всеукраїнській науково-практичній конференції «Молодь, освіта, наука, культура національна свідомість в умовах європейської інтеграції, який проводився на базі педагогічного університету  ім. Драгоманова.

Викладач Білоус В.І. брала участь в Міжнародній науково-практичній конференції «Роль аграрних вищих навчальних закладів у розвитку малих форм господарювання», та психолого-педагогічному семінарі, який проводив ДУ НМЦ «Агроосвіта».    

Викладач хімії Лабановський В.А. підготував студента 1 курсу  Тарнавського В. для участі в обласному конкурсі студентських науково-дослідницьких робіт. Конкурс проходив на базі Вінницького коледжу будівництва та архітектури .

Викладачі Коломієць С.І., Білоус В.І. брали участь у Всеукраїнській науково-практичній інтернет конференції викладачів і студентів «Мова, культура та освіта», який проводив  Вінницький національний аграрний університет.

Викладач Стефанішен М.В. підготував студента 2 курсу Жарського М, який взяв  участь в обласній конференції «Інженерна графіка в моїй майбутній професії», який проводився на базі Немирівського коледжу будівництва та архітектури.

Викладач Кордонський В.А. разом в співавторстві з викладачами Вінницького національного аграрного університету підготував статтю на тему: «Піднімальний пристрій для адаптера для мотоблоку «Мотор Січ», яка надрукована у Всеукраїнському науково-технічному журналі «Техніка,енергетика, транспорт АПК».

  Викладачі  циклової комісії Новотна Н.М., Матеуш І.М., Підгаєць Л.В., Шульган М.Я.,Бардюк В.В. та Шейко А.М. брали участь в ІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «Проблеми економічного, облікового, контрольного і аналітичного забезпечення управління підприємством», який проводив Вінницький національний аграрний університет.

На запрошення Державної установи Науково-методичного центру «Агроосвіта» викладачі коледжу Ящук О.М., Ящук І.І., Присяжнюк О.В., брали участь у семінарі-тренінгу «Запровадження органічного виробництва в Україні».

Викладачі Присяжнюк О.В. та Нечипуренко Л.О. взяли участь Всеукраїнському науково-практичній конференції «Проблеми та методи підготовки висококваліфікованих фахівців: виклики часу», який проходив Ніжинському аграрному університеті.

    Викладачі циклової комісії спецдисциплін по бджільництву  Горячий В.А., Жуковська Т.С., Волкотруб С.О., Волкотруб Н.В. брали участь IX Міжнародної науково-практичній конференції « Сучасні проблеми підвищення якості, безпеки, виробництва та переробки продуктів тваринництва». Викладач Горячий В.А. виступив з доповіддю на тему: «Біорезонансна апітерапія – новий напрямок цілющого використання бджіл».

Студент  Підмурняк О. брав участь в студентській науково-практичній конференції, яка проводилась на базі Національного університету біоресурсів і природокористування.

Студентка коледжу Попінець Інна зайняла ІІІ місце в ІІІ етапі XVII  Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика.

Викладачі коледжу брали участь в обласній виставці технічної творчості серед коледжів та технікумів Вінницької області. Роботи викладачів Білоус В.І., Волкотруба А.О., Котелі В.О., Місюлі А.М.,  Дячок І.Й., Кордонця  М.К. визнані кращими.

Цього року коледж був атестований на право здійснення навчальної діяльності по підготовці робітничих професій, а саме:

      - «тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва»  категорії А1,А2,В1,В2;

       - водій автотранспортних засобів категорії «В,С»;

      - слюсар з ремонту сільськогосподарських машин  та устаткування;

      - квітникар;

      - оператор комп’ютерного набору.

Викладачі коледжу отримали патент на конкурсну модель № 117114 заєрестрований 12.06.2017 року «Борона комбінована «Чернятинська», автор Місюля А.М, Стефанішен М.В., Шоп’як Б.Я.

На базі коледжу проходило обласне методичне об’єднання викладачів загальнотехнічних дисциплін. Був проведений обласний конкурс на кращу методичну розробку «Педагогічна майстерність» серед  викладачів Вінницької області. Методична розробка викладача Крешуна А.І. зайняла ІІ місце в обласному конкурсі.

Поділіться інформацією із друзями