Козацькому роду нема переводу

2.png
4.png
3.png
5.png
8.png
7.png
6.png

16 жовтня 2018 року на спортивній базі Чернятинського коледжу ВНАУ відбулися спортивні ігри «КОЗАЦЬКІ ЗАБАВИ», приурочені Дню Українського козацтва та Захисника України. Даний захід організували викладачі фізичного виховання: Григорій Берещук, Анатолій Шпіганевич, Роман Вознюк.

Свято відкрив директор коледжу – Віталій Кучерявий, який привітав усіх зі святом,  також до вітального слова була запрошена заступник директора з навчальної роботи – Валентина Білоус.

В військово-патріотичному та спортивному   змаганні взяли участь три команди агро-технологічного та агрономічно-облікового відділень. В запеклій боротьбі, тільки за додатковим конкурсом,  І-ше місце посіла об’єднана команда  спеціальності «ОБЛІК І ОПОДАТКУВАННЯ» та «ТЕХНОЛОГІЯ ВИРОБНИЦТВА І ПЕРЕРОБКИ ПРОДУКЦІЇ ТВАРИННИЦТВА»; ІІ-ге місце посіли майбутні «АГРОНОМИ», ІІІ-тє місце посіла команда  спеціальності «АГРОІНЖЕНЕРІЯ».

Студенти влаштували справжнє дійство.  Крім того,  вшанували працівників коледжу, які захищали нашу державу - Василя Качура, Володимира Сороку, Олександра Амзаєва. І на завершення, за ініціативи директора, всіх гостей та учасників пригостили смачним козацьким кулішем та  ухою.

Поділіться інформацією із друзями