Промотур по туристичним об’єктам Вінниччини

IMG_8762.JPG
IMG_8797.JPG
IMG_8894.JPG
IMG_8904.JPG
Відповідно до Програми розвитку туризму у Вінницькій області на 2017-2020 роки та Плану заходів на 2018 рік, Департаментом міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації було організовано та проведено промотур по туристичним об’єктам Вінниччини.
Під час виїзного обстеження було відвідано палац і парк садиби Вітославських-Львових в с. Чернятин, Жмеринського району. Гостей радо зустрічали  з хлібом-сіллю Віталій Кучерявий, директор коледжу; Олександр Баніт, заступник голови Северинівської ОТГ; учасники художньої самодіяльності Чернятинського коледжу ВНАУ. Цікаву екскурсію про палац та його господарів провів Аркадій Волкотруб, заступник директора з виховної роботи. Під час обговорення у залі засідань гості висловили слова вдячності адміністрації коледжу, щодо збереження пам’яток архітектури.
Як зазначила заступник директора Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Вєга Кулявець: «Метою даного промотуру є промоція Вінниччини як туристично привабливого регіону». 
 

Поділіться інформацією із друзями