Про коледж

16 грудня 2017 року
День відкритих дверей

Програма заходів:
 9.00 - 10.00 реєстрація учасників
10.00 - 11.00 предметні олімпіади
11.00 - 11.30 екскурсії по спеціальностях
11.35 - 12.15 концертна програма та вручення сертифікатів учасників
Запрошуємо усіх бажаючих більше дізнатися про наш коледж!

 

 Чернятинський коледж Вінницького національного аграрного університету вже більше, як 67 років готує фахівців із спеціальностей, на які попит ніколи не минає, а загалом путівку в життя одержали більше 13,5 тисяч випускників. Серед випускників нашого коледжу є керівники різного рівня, відомі вчені, державні діячі.
Чернятин коледж корпус№2
 Чернятинський коледж ВНАУ — це сучасний багатопрофільний навчальний заклад, який з наступного навчального року буде готувати фахівців з п’яти спеціальностей. В даний час на денній і заочній формі навчається більше 700 студентів. Наш коледж — це компактне студентське містечко у мальовничому куточку Поділля, де створено всі умови для успішного навчання, проживання і дозвілля студентів. У їхньому розпорядженні три навчальних корпуси, де є 56 кабінетів і лабораторій, комп’ютерний центр, адмінстративно-побутовий корпус з бібліотекою, читальною залою на 140 місць, забезпечений доступом до Інтернету, актовою залою, їдальнею на 200 місць, чотири спортзали, стадіон, три гуртожитки, навчальні майстерні. Свої професійні знання і багатий досвід студентам передають 55 викладачів, серед них 18 викладачів-методистів, 38 викладачів вищої категорії, старших викладачів — 3.

 Серед викладачів є автори підручників (Гук Л.П., Котеля В.О., Стефанішен М.В.), власники патентів, переможці обласного конкурсу «Викладач року», переможці обласних виставок з науково-методичної роботи, інформаційних технологій, технічної творчості. Пристрої, виготовлені викладачами і студентами, використовуються на виробництві. Велика увага приділяється розвитку творчих здібностей студентів, тому не дивно, що наші студенти є переможцями і призерами предметних олімпіад, професійних конкурсів.

 Чернятинський коледж є структурними підрозділом Вінницького національного аграрного університету, тому наші випускники мають можливість здобути вищу освіту за скороченим терміном навчання. При коледжі діє навчально-консультативний центр (філіал) Вінницького національного аграрного університету, де наші випускники навчаються на заочній формі без відриву від виробництва.

Поділіться інформацією із друзями:


Відео про Чернятинський коледж    Кіно про коледж