Про коледж

 Чернятинський коледж Вінницького національного аграрного університету вже більше, як 67 років готує фахівців із спеціальностей, на які попит ніколи не минає, а загалом путівку в життя одержали більше 13,5 тисяч випускників. Серед випускників нашого коледжу є керівники різного рівня, відомі вчені, державні діячі.
Чернятин коледж корпус№2
 Чернятинський коледж ВНАУ — це сучасний багатопрофільний навчальний заклад, який з наступного навчального року буде готувати фахівців з п’яти спеціальностей. В даний час на денній і заочній формі навчається більше 700 студентів. Наш коледж — це компактне студентське містечко у мальовничому куточку Поділля, де створено всі умови для успішного навчання, проживання і дозвілля студентів. У їхньому розпорядженні три навчальних корпуси, де є 56 кабінетів і лабораторій, комп’ютерний центр, адмінстративно-побутовий корпус з бібліотекою, читальною залою на 140 місць, забезпечений доступом до Інтернету, актовою залою, їдальнею на 200 місць, чотири спортзали, стадіон, три гуртожитки, навчальні майстерні. Свої професійні знання і багатий досвід студентам передають 55 викладачів, серед них 18 викладачів-методистів, 38 викладачів вищої категорії, старших викладачів — 3.

 Серед викладачів є автори підручників (Гук Л.П., Котеля В.О., Стефанішен М.В.), власники патентів, переможці обласного конкурсу «Викладач року», переможці обласних виставок з науково-методичної роботи, інформаційних технологій, технічної творчості. Пристрої, виготовлені викладачами і студентами, використовуються на виробництві. Велика увага приділяється розвитку творчих здібностей студентів, тому не дивно, що наші студенти є переможцями і призерами предметних олімпіад, професійних конкурсів.

 Чернятинський коледж є структурними підрозділом Вінницького національного аграрного університету, тому наші випускники мають можливість здобути вищу освіту за скороченим терміном навчання. При коледжі діє навчально-консультативний центр (філіал) Вінницького національного аграрного університету, де наші випускники навчаються на заочній формі без відриву від виробництва.

Поділіться інформацією із друзями