Промотур по туристичним об’єктам Вінниччини

IMG_8904.JPG
Відповідно до Програми розвитку туризму у Вінницькій області на 2017-2020 роки та Плану заходів на 2018 рік, Департаментом міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації було організовано та проведено промотур по туристичним об’єктам Вінниччини.
Під час виїзного обстеження було відвідано палац і парк садиби Вітославських-Львових в с. Чернятин, Жмеринського району. Гостей радо зустрічали  з хлібом-сіллю Віталій Кучерявий, директор коледжу; Олександр Баніт, заступник голови Северинівської ОТГ; учасники художньої самодіяльності Чернятинського коледжу ВНАУ. Цікаву екскурсію про палац та його господарів провів Аркадій Волкотруб, заступник директора з виховної роботи. Під час обговорення у залі засідань гості висловили слова вдячності адміністрації коледжу, щодо збереження пам’яток архітектури.
Як зазначила заступник директора Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Вєга Кулявець: «Метою даного промотуру є промоція Вінниччини як туристично привабливого регіону». 
 

Майстер-клас від братів Страпаків

DSC08796 – копія_0.JPG
Брати Страпак Вадим і Страпак Михайло студенти агротехнічного відділення на практиці показали, що спеціальність механіка вибрали не випадково. Вдома вони разом з своїм старшим братом Миколою обладнали майстерню в якій виготовляють і переобладнують різні пристрої для вирощування сільськогосподарських культур і обслуговування техніки. Це картоплесаджалка, картоплекопалка, зварювальний апарат, компресор та інші. Самостійно модернізують, ремонтують і обслуговують власний легковий автомобіль. Про свій досвід вони нещодавно розповіли і продемонстрували студентам коледжу. На власному модернізованому легковому автомобілі покращили технічні показники. Поділилися досвідом, розповіли і продемонстрували як це їм вдалося зробити. Приємно, що ця інформація зацікавила багатьох студентів.
Даний захід був проведений по програмі тижня циклової комісії технічних дисциплін.
 

Колоритна виставка з нагоди Дня працівників сільського господарства

_у бібліотеці Чернятинського коледжу 4.thumbnail.jpg

Щороку у третю неділю листопада наша аграрна країна відзначає День працівників  сільського господарства. Це щедре свято справжніх трудівників аграрного сектору України, дбайливих господарів, які щодня працюють для покращення добробуту усіх нас. Все змінюється у цьому світі, але праця хлібороба-трударя, як і раніше, необхідна всім і кожному.

Захист дипломних проектів майбутніх механіків

DSC08787.jpg
7-8 листопада 2018 року захищали дипломні проекти студенти-заочники третього курсу спеціальності «Експлуатація та ремонт машин агропромислового виробництва». На захист свої дипломні проекти представили шістнадцять випускників.
Комісія у складі Гунько Ірини Василівни (кандидат технічних наук, завідувач кафедри «Двигунів внутрішнього згорання та альтернативних паливних ресурсів»), Кучерявого Віталія Петровича (директора коледжу), Стефанішена Михайла Васильовича (завідувача відділенням), Кордонця Михайла Калениковича (голови циклової комісії технічних дисциплін), Мельника Андрія Леонідовича (викладача коледжу) відзначила відмінні професійні навики та високий рівень теоретичної підготовки випускників  Юрчука Михайла та Кишука Владислава. Було відзначено також дисковий підгортач картоплі та інших просапних культур, який агрегатують з мотоблоками різних типів, що виготовив та випробував Кишук Владислав.
Якість знань які продемонстрували випускники при захисті дипломних проектів відповідають державним вимогам.
 

6 етап спартакіади серед ветеранів

 733.jpg
9 листопада 2018 року на спортивній базі Чернятинського коледжу ВНАУ був проведений 6 етап спартакіади серед ветеранів  Жмеринського району та міста  Жмеринки з настільного тенісу.
Перед початком змагань для учасників та гостей було проведено екскурсію по території навчального закладу. Змагання проходили в трьох вікових категоріях. В першій віковій категорії - 50 - 59 років: І-ше місце здобув Рожок Михайло, ІІ – ге місце  -  Шпіганевич  Анатолій, ІІІ – тє місце – Тичинський Валерій. У другій віковій категорії  
- 60-68 років: І –ше місце виборов Макогонюк Володимир, ІІ-ге місце  Берещук Григорій, ІІІ-тє місце Шевченко Володимир. І в третій віковій категорії – 69 років і старші:  переможцем став Яків Дерев’яний, ІІ-ге місце посів Бойцун Павло Макарович, ІІІ-тє місце Вознюк Роман Іванович.
 

8 листопада 2018 року з нагоди вшанування Святого Дмитрія-воїна була присвячена дискотека

1111.jpg
Студентське дозвілля в Чернятинському  коледжі Вінницького національного аграрного університету постійно в активних пошуках.  Молодь ініціює багато різних заходів. Так, розпочало роботу студентське кафе «Зустріч». А значить і має бути дискотека..!
 З ініціативи голови студентської ради коледжу Івана Мачка, а також студентів Ольги Паладій, Анни Мельник, група О -32, Валентина Кльоца, група А -41 організовуються тематичні дискотеки. 
8 листопада 2018 року з нагоди вшанування Святого Дмитрія-воїна і була присвячена дискотека.
Студенти привітали Дмитріїв з днем їхнього ангела –охоронця.  Линули музичні вітання для всіх Дмитріїв, майбутніх  мужніх захисників рідної України. Під час дискотеки панувала атмосфера доброзичливості, дружби, взаємоповаги. Сподіваємося, що студенти коледжу будуть активніше брати участь у різноманітних  виховних заходах, формуючи культурний рівень  один одного.
 

Всеукраїнська науково-практична конференція «Органічне агровиробництво: освіта і наука»

jpg_0.

1листопада 2018 року Федерація органічного руху України разом з Науково-методичним центром «Агроосвіта» проводила  Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Органічне  агровиробництво: освіта і наука», учасниками якої були викладачі агрономічних дисциплін Ольга Ящук та Лілія Нечипуренко. У своєму виступі «Сучасні аспекти органічного вирощування капусти» Ольга Ящук висвітлила модель створеного студентського фермерського господарства «Органік-Sтандарт» на базі господарства Чернятинського коледжу ВНАУ. Закцентувала увагу на вихованні і підготовці спеціалістів, які поряд із традиційними технологіями вирощування культур повинні вміти поєднувати і елементи органічного виробництва сільськогосподарської продукції.

Річниця визволення України

JPG.

28  жовтня вся  Україна відзначала 74 річницю визволення  України від  німецько –фашиських  загарбників. 

Фестиваль-ярмарок APPLE BAR

jpg.
21 жовтня у місті Бар на майдані святого Миколая вдруге відбувся Міжнародний фестиваль-ярмарок APPLE BAR.

Козацькому роду нема переводу

6.png

16 жовтня 2018 року на спортивній базі Чернятинського коледжу ВНАУ відбулися спортивні ігри «КОЗАЦЬКІ ЗАБАВИ», приурочені Дню Українського козацтва та Захисника України. Даний захід організували викладачі фізичного виховання: Григорій Берещук, Анатолій Шпіганевич, Роман Вознюк.

Поділіться інформацією із друзями